4 лют. 2019 р.

За січень на тепломережах Києва сталося більше 800 аварій


З початку 2019 року Київтеплоенерго усунуло 855 пошкоджень тепломереж, а від початку опалювального сезону – 4334.
У прес-службі підприємства повідомили, що над ліквідацією аварійних пошкоджень трубопроводів працює 31 ремонтно-відновлювальна бригада та близько 200 одиниць спеціалізованої техніки.
«Зважаючи на те, що зараз зима, ми намагаємося максимально оперативно усунути пошкодження – долучаємо до робіт додаткові бригади і техніку, за можливості відразу переключаємо споживачів до іншого теплоджерела, щоб не лишати будівлі на довгий час без тепла. Намагаємося не усувати невеликі пошкодження при дуже низьких температурах, чекаємо поки спадуть сильні морози і лише тоді проводимо ремонтні роботи. Це звичайно не стосується масштабних пошкоджень, які потребують оперативної ліквідації. В середньому на усунення одного пошкодження іде 5-8 годин залежно від його складності, але не більше доби», — зазначив головний інженер КП «Київтеплоенерго».
Спілка власників житла нагадує, заборгованість споживачів за центральне опалення та постачання гарячої води склала 16,7 млрд грн.
У свою чергу, з 1 січня 2019 року Київтеплоенерго підняло тарифи на теплопостачання на 22%.
Як зазначено на сайті постачальника, теплоносій від котелень та ТЕЦ постачається магістральними трубопроводами діаметром від 1200 до 150 мм до теплових пунктів, а вже від теплопунктів з допомогою розподільчих мереж (150-50 мм) централізоване опалення та гаряче водопостачання потрапляє в будинки киян.
Якщо від теплопункту живиться в середньому від 1 до 10 будинків, то магістральні мережі постачають теплоносій до цілих районів міста. Тож коли аварійне пошкодження відбувається на розподільчій мережі, на час ремонтних робіт, теплопостачання призупиняють лише до одного чи кількох сусідніх будинків. Але коли пошкодження відбувається на магістральному трубопроводі, то без тепла і гарячої води можуть лишитися десятки будівель.

Немає коментарів:

Дописати коментар